תשובה לתגובה

Powrót IZRAELA - kiedy?

Tak, państwo jest jedno i to nawet bez podziału na plemiona IZRAELA tyle tylko, że jego obywatelami nie są IZRAELICI, ale Izraelczycy i Żydzi, a niektórzy nawet wolą być Hebrajczykami – czy tak być miało?
A ta „ohyda spustoszenia”, która stoi tam, „gdzie stać nie powinna” (Ew. Marka 13: 14), której widok powinien wzywać do ucieczki z Judei – czy ona zachęca „zaginione owce z domu IZRAELA” do zgromadzania się na terenie państwa, które przyjęło nazwę „Izrael”? Czy te fakty nie wzywają do głębokiego zastanowienia się nad tym, czy Bóg zapowiedział takie „królestwo”?
A jeżeli do tego dodamy jeszcze werset 13: 20, z tej samej ewangelii Marka, który mówi: „A jeśliby Pan nie skrócił tych dni, nie ocalałaby żadna istota, ale ze względu na wybranych, których wybrał, skrócił te dni.”, to możemy być pewni, że ostrzeżenia Marka nie można lekceważyć, a zgromadzanie w JUDEI wszystkich wybranych, w momencie nieustannego zagrożenia państwa Izrael ze strony obecnych agresorów, może dać skutek odwrotny do zamierzonego bezpiecznego zamieszkania IZRAELITÓW. Kto wtedy ocaleje spośród wybranych? Kto może być autorem rozgłaszanego TERAZ wezwania do powrotu?
A może chodzi o spełnienie proroctwa Zachariasza 13: 8 i 9? Czy już teraz?

תגובה

  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Allowed HTML tags: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • מעבר שורות ופסקאות מתבצע אוטומטית.

מידע נוסף על אפשרויות מבנה קלט

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.